تشکل اساتید حوزه به دلیل مدیریت رفع معضلات، ساده زیستی و تقویت تولید ملی از آیت الله رئیسی حمایت کرد

به گزارش پایگاه خبری قرارگاه حوزوی آیت الله رئیسی (دولت اسلامی) امروز ۱۳۰۰ نفر از فضلای تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در بیانیه ای در حمایت از نامزدی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، دلائل اصلح بودن ایشان را توان مدیریتی در ایجاد تحول اقتصادی، حل معضلات معیشتی مردم، مبارزه با فساد، مراتب زهد و ساده زیستی، اخلاق محوری، ولایتمداری و باور به تولید داخلی اعلام کردند.

متن بیانیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در حمایت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (قدس سره): به زن و مرد و آن کسی که به حد رأی دادن قانونی رسیده، واجب است این مسأله که در پای صندوق‌های تعیین رئیس جمهور حاضر بشوند و رأی بدهند. چنان چه سستی کنید کسانی که می‌خواهند این کشور را به باد فنا بدهند، ممکن است پیروز بشوند. (صحیفه امام خمینی /جلد۱۵/صفحه۲۸)

ملت شریف ایران
یک بار دیگر در آستانه انتخابی حیاتی قرار گرفته‌ایم و بایددر ۲۸ خرداد با حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب رئیس‌جمهور، سکان دستگاه اجرایی کشور را به فردی بسپاریم که قرار است با حل معضلات کشور در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و به ویژه اقتصادی، زمینه رفاه دنیوی و سعادت اخروی مردم را فراهم آورده و به شعارها و اهداف انقلاب اسلامی جامعه عمل بپوشاند.
انتخابات ۲۸ خرداد بسیار مهم است.
قرار است کسی بر سر کار بیاید که در مبارزه با فساد و فقر و تبعیض و بیکاری لحظه ای کوتاهی نکند.
قرار است اصلحی انتخاب شود که از متن مردم باشد و خوی اشرافی‌گری نداشته باشد و از هرگونه سیاه‌نمایی در جامعه بپرهیزد و با باور عمیق به فرهنگ «ما می توانیم» عزت ملی را با استفاده از کارگزاران شایسته، به این کشور ارمغان دهد.
قرار است از سوی جمهور همیشه در صحنه ایران اسلامی بازویی پرتوان به ولیّ فقیه معرفی شود تا به یاری خداوند متعال، زمینه ظهور منجی کل بشر حضرت بقیة الله الاعظم( عجل الله تعالی فرجه الشریف) فراهم آورده شود.
تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم، ضمن دعوت از آحاد ملت شریف ایران اسلامی به شرکت در انتخابات و لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب( دامت برکاته)، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی (مدظله العالی) را به عنوان نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ معرفی می‌نماید.
امید است ملت مؤمن و انقلابی با رأی قاطع به ایشان قلب حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفداء) را شاد نموده و موجبات یأس و ناامیدی مستکبران عالم را فراهم آورند.

تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم

گزارش های تصویری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شبکه های اجتماعی

0طرفدارپسندیدن
0دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
0مشترکیناشتراک
spot_img

آخرین اخبار