نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب: آیت الله رئیسی ذاتاً اهل مبارزه با فساد است

حجت الاسلام والمسلمین مهدی سلیمانی اردهالی نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه در گفت و گو با خبرنگار قرارگاه رسانه ای حوزوی دولت اسلامی، با اشاره به روحیه فساد ستیزی آیت الله رئیسی گفت: امتیازاتی که آقای رئیسی به جد دنبال کردند و در آینده هم به همین روش عمل خواهند کرد مبارزه با مفاسد و مفسدین اقتصادی است.

استاد حوزه علمیه گفت: تمام مفاسد جامعه به نحوی به مفاسد اقتصادی ارجاع و برگشت دارد، اگر تولید و توزیع ثروت عادلانه شود و مفسدین و رانت خواران به اندازه دیگران از سهم ملی خودشان استفاده کنند، مفسده ای پیش نمی آید اما آنچکه در طول این سال های گذشته، انقلاب به آن مبتلا شده است، موضوع مهم، ویژه خواری و رانت خواری در مسائل اقتصادی است.

نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب اظهار داشت: آیت الله رئیسی در این دو سال گذشته نشان دادند که ذاتاً با مفسدین اقتصادی و فساد مبارزه می کنند، در کسوت ریاست قوه قضائیه توانستند سی ویک هزار میلیارد از اموال به غارت برده بیت المال و مردم را برگرداندند. کارخانجات فراوانی که به دلیل سوء مدیریت و قانون های ضد جهش تولید تعطیل یا ورشکسته شده بود را با پیگیری های مستمر احیاء و راه اندازی کردند.

وی با بیان اینکه آیت الله رئیسی در طول انقلاب منحصر به فرد بودند، ابراز داشت: مبارزه با مفاسد اقتصادی در دوره ریاست آیت الله رئیسی بسیار چشمگیر بوده وهیچ رعایت دانه درشت ها را هم نکردند. در گذشته مبارزه با مفسدین خرد و دانه ریزها بود، اما امروز هر کجا که فساد شکل گرفته است، آقای رئیسی مجدّانه برای برگشت به بیت المال فعال بودند و در این قسمت کارنامه قابل قبولی پیش مردم ایران دارند.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی اردهالی گفت: آیت الله رئیسی گزینشی با مفسدین برخورد نکردند اینگونه نبوده است که با مفسدین یک جناح برخورد کند و با مفسدان جناح دیگر کاری نداشته باشد، نقطه قوت و امتیاز آقای رئیسی این بود که ابتدا با مفسد دانه درشت قوه قضائیه برخورد کرد و این عملکرد دلیلی بر محبوبیت وی در نزد اکثریت مردم شده است.

گزارش های تصویری

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شبکه های اجتماعی

0طرفدارپسندیدن
0دنبال کننده‌‌هادنبال کردن
0مشترکیناشتراک
spot_img

آخرین اخبار